Targi Cosmoprof WorldWide Bologna 2024 | Premiera Enbio Beauty Edition

Targi Cosmoprof WorldWide Bologna 2024 | Premiera Enbio Beauty Edition
Światowa Premiera Sterylizatora Enbio Beauty Edition na Targach Cosmoprof Worldwide Bologna 2024

Cieszymy się, że możemy podzielić się ekscytującymi wiadomościami z ostatnich targów Cosmoprof Worldwide Bologna 2024, gdzie miała miejsce światowa premiera sterylizatora Enbio S Beauty Edition. 
Jako PureClave - oficjalny dystrybutor sterylizatorów Enbio, mieliśmy okazję prezentowania tej nowości od Enbio przez cały czas trwania tego wydarzenia. Targi te są największym wydarzeniem w branży Beauty na świecie.
Nie da się ukryć, że gwiazdą targów było Enbio Beauty Edition, które przyciągało tysiące obserwujących.

 

 

Nowa edycja Enbio S w wersji Beauty Edition, również jest najszybszym sterylizatorem na świecie, którego długość cyklu wynosi zaledwie 7 minut.

Autoklaw Enbio Beauty Edition wyróżnia się nie tylko zaawansowaną technologią, ale również nowoczesnym designem, który harmonijnie wpisuje się w estetykę profesjonalnych salonów kosmetycznych. Dzięki kompaktowej budowie, urządzenie to idealnie pasuje do mniejszych przestrzeni, oferując jednocześnie niezawodność i wydajność, które są znakiem rozpoznawczym szwajcarskiej marki Enbio.

Nowy sterylizator, tak jak wszytskie modele autoklawów Enbio,  wykorzystuje zaawansowaną technologię sterylizacji parowej klasy B, która spełnia europejskie normy sterylizacjin EN13060. Dzięki zastosowaniu frakcjonalnego  próżniowego cyklu sterylizacji, urządzenia klasy B  gwarantują najskutecznejsze usunięcie wszystkich form mikroorganizmów, co jest kluczowe dla zachowania najwyższych standardów higieny w salonach. 

Premiera Enbio Beauty Edition na Cosmoprof Worldwide Bologna 2024 spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony profesjonalistów z branży. Wielu z nich doceniło nie tylko techniczne aspekty sterylizatora, ale również jego łatwość obsługi i możliwość szybkiego wdrożenia do codziennej pracy w salonie.

Debiut Enbio Beauty Edition to krok milowy dla wszystkich, którzy poszukują niezawodnych i efektywnych rozwiązań w zakresie sterylizacji narzędzi kosmetycznych. Jego nowoczesne funkcje, które łączą technologię i design, czynią go idealnym wyborem dla każdego salonu kosmetycznego dążącego do doskonałości w swojej dziedzinie. 

 

Czytaj dalej

3 letnia gwarancja na wszystkie autoklawy | Jako jedyni w Polsce

Slide 1