3 letnia gwarancja na wszystkie autoklawy | Jako jedyni w Polsce

3 letnia gwarancja na wszystkie autoklawy | Jako jedyni w Polsce
Z dumą ogłaszamy wprowadzenie wyjątkowej oferty - 3 letniej przedłużonej gwarancji na wszystkie autoklawy Enbio zakupione u nas. Nasza nowa polityka gwarancyjna oferuje dodatkowy rok ochrony, rozszerzając standardową 2 letnią gwarancję , co czyni ją jedyną taką propozycją na polskim rynku, i to bez żadnych ukrytych kosztów.
Po pierwszych 12 miesiącach (lub 1500 cyklach, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) wykonaj przegląd , a gwarancja zostanie przedłużona o kolejne 12 miesięcy.
Po 24 miesiącach (lub kolejnych 1500 cyklach, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) wykonaj przegląd tylko w Serwisie Fabrycznym Enbio.
Decydując się na zakup autoklawów Enbio w PureClave, nie tylko zyskujesz 3-letnią przedłużoną gwarancję**, ale również cały pakiet korzyści, które sprawiają, że jesteśmy liderem na polskim rynku. Każde urządzenie dostarczamy z darmową ubezpieczoną wysyłką bezpośrednio do Twojej placówki, zapewniając maksymalną wygodę i oszczędność.

W PureClave dbamy o to, aby każdy klient czuł się pewnie z zakupionym sprzętem. Dlatego oferujemy wsparcie techniczne, które jest zawsze do Twojej dyspozycji. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji odnośnie użytkowania sprzętu, pomocy z serwisem gwarancyjnym lub napotkasz jakiekolwiek problemy, nasi eksperci są gotowi Tobie pomóc.

Rozumiemy również różnorodne potrzeby finansowe naszych klientów, dlatego proponujemy elastyczne opcje płatności, takie jak zakup na raty 0% lub leasing. Inwestuj w nowe sprzęty do firmy, rozwijaj swój biznes i płać we własnym tempie.

A może nie wiesz, który model będzie dla Ciebie najlepszy?
Skontaktuj się z naszymi doradcami – są dostępni, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w wyborze idealnego autoklawu Enbio dla Twoich potrzeb.

Zakup swój autoklaw Enbio od Oficjalnego Dystrybutora, skorzystaj z tej niepowtarzalnej oferty i zapewnij sobie najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo sterylizacji. 
W PureClave gwarantujemy najlepszą cenę!

 

Czytaj dalej

Targi Cosmoprof WorldWide Bologna 2024 | Premiera Enbio Beauty Edition
Pierwsze zakażenie HIV w medycynie estetycznej | Brak sterylizacji narzędzi

Slide 1